Dnes je pátek, 22. února 2019.
www.vrytmu.cz   // domů

Zvukové lázně, relaxace, masáže

Stránka se připravuje......

www.leceni-zvukem.cz

Bude nabízet programy zvukových vibračních masáží pro obnovu a posílení Vašich energetických struktur a obnovu fyzického těla, program muzikoterapeutických relaxací, program samoléčení a léčení zvuky, terapie gongy aj. pro každého.

Zvuky, vibrace, tóny se pro léčení těla i Ducha používají od úsvitu lidstva, doložitelně  min. 5000 let.

V současné společnosti zaplavené agresivními chemickými léky a chemizovanými potravinami s nulovou energetickou výživností a s vibracemi odporujícími harmonickému životu živých organismů na Matce Zemi  je to jedna z možností samoléčby a zvyšování energetiky a odolnosti proti civilizačním negativním faktorům. Návrat k používání přirozených harmonických vibrací je nutnou kvalitativní změnou v energetice každého člověka. Uvádění našich buňek do nových frekvencí a do vyšších energetických úrovní bude evoluční nutností v procesu nového tvoření.

Zvukové masáže a jemné doteky harmonizujících hudebních vibrací vyvolávají široké spektrum pozitivních reakcí a blahodárných vlivů v celém našem těle i psychice. Zvukové vibrace hluboce zasahují až do oblasti buněčných struktur.Nemocné buňky mají jiné frekvence, než buňky zdravé. Harmonizací se uvolňují oscilace (kmitání, chvění), které dovedou nitrobuněčné procesy opět regulovat, animovat a harmonizovat. Na základě regenerovaných a upravených funkcí mohou být ovlivňovány tělesné procesy a funkce.Vibrace hlubokých tónů se přenášejí na tělesné orgány, tkáně a buňky přímo, nikoliv pouze prostřednictvím sluchu. Vibrace zvuku stimulují biologické procesy na úrovni jednotlivých buněk. Ovlivňují stav svalů a kloubů, mají silný uvolňující účinek na krevní a lymfatické cévy, zasahují vnitřní orgány, žlázy, tvorbu hormonů, imunitní systém. Výsledkem vhodně aplikované wellness nebo léčebné zvukově-hudební terapie je hluboké uvolnění těla i mysli, odstranění nebo zmírnění tělesných bloků a napětí, urychlení procesů léčení a rekonvalescence a celková regenerace a vyladění celého našeho vnitřního tělesného a energetického systému. Lidé se po aplikaci vibrační masáže cítí osvěženi, dochází k úlevě od fyzických nebo psychických potíží a často též k velmi příjemným a inspirujícím vnitřním zážitkům.

Harmonizační masáž vibracemi zvukových vln může příznivě ovlivnit
-pohybové ústrojí, bolesti v zádech, krční páteř, kříž, ischias, klouby, kyčle. 
-svalové spazmy, křeče a bolestivé stavy. 
-srdce a cévy, nízký i vysoký krevní tlak, nedostatečné prokrvení, křečové žíly, chladné končetiny. 
-dýchací cesty, plíce, průdušky, astma, alergie. 
-imunitní a lymfatický systém, otoky, záněty. 
-při nadváze, redukci hmotnosti a léčení celulitidy. 
-vnitřní plné i duté orgány orgány, trávení, zažívání, žaludek, ledviny, pankreas, žlučník, močový měchýř, ženské orgány, bolesti při menzesu. 
-hormonální potíže, sexu, prostatu. 
-únavový syndrom. 
-bolesti hlavy, migrény. 
-psychiku, psychické problémy, poruchy nálad, deprese, úzkosti, strachy, stres, závislosti, impulzivitu, vznětlivost. 
-pozornost, vytrvalost, paměť, učení, tvořivost, pozitivní myšlení. 
-hyperaktivitu, poruchy učení, nepozornost.....aj

Při vibrační zvukové masáži může u některých lidí nastat krátkodobé zhoršení zdravotních potíží z důvodů zrychlených odléčovacích procesů v narušených oblastech těla, ať již z důvodu předcházejících operačních zákroků, zablokovaných energetických toků v meridiánech, energetických centrech aj. oblastí. Člověkem můžou procházet intenzivní vlny horka a chladu, přechodně proběhnout bolesti v kloubech, přechodné bolesti v vmístech po operacích aj. Léčivé vibrace můžou rychle pomoci opět zprůchodnit energetické dráhy a pole člověka, zlepšit zdravotní stav a vitalitu (uvolnění, klid, zvýšení hladiny energie, odstranění stresu a únavy aj.)

Energetické vědomé ovlivňování aurických struktur člověka, energetické působení nástrojů do duchovních a duševních struktur, očista prostoru, očista těla, spouštění samoléčebných procesů na fyzické a duševní úrovni aj....

Aktuální instrumentář:

Didgeridoo

Vibrační léčba a harmonizace zejména na fyzické úrovni....kosterní systém, pánevní dno, bederní oblast aj. Vlastní výroba

Tibetské mísy, zvonečky, kartálky, shengy

Velmi účinná vibrační léčba tělesné a duševní vibrační úrovně a účinné čištění prostoru tibetskými mísami. Dle velikosti mísy a frekvenční chrakteristiky různé úrovně působení na fyzické a duševní úrovni. Harmonizace fyzických a duševních úrovní, harmonizace jednotlivých energetických těl, čakrových systémů. Synchronizace mozkových hemisfér a činosti CNS aj. Včasným napravením ještě neprojevených disharmonií je možné předejít vážnějším projevům disharmonie-nemoci na fyzické úrovni těla.

Jednoduchá a velmi účinná harmonizace a vyladění prostor s poměrně dlouhodobými účinky. Energetické rozbíjení nefunkčních energetickách struktur aj. U větších mís i citelná fyzická masáž tkání,  orgánů, buněk, zvýšení detoxikace aj.

Gongy - Čištění prostor, rozrušování energetických nefunkčních struktur aj. Dle velikosti gongu silné terapeuticky léčivé vibrace, gongová zvuková lázeň. Energie země, vody, ohně, vzduchu.... Energetické rozbíjení nefunkčních energetických struktur aj. Není vhodné pro psychotická onemocnění.

používám gongy čínské, gongy Paiste, planetární o průměrech 90 cm , 81, 60, 55, 45 cm,  aj....

Zvukové koupele s velkými Gongy a zvuky Ticha ve spojení s intuitivním tancem

Ve vibrační zvukové  lázni gongů s mnohovrstevnatými archetypálními zvuky mohou být rozrušeny naše energetické bloky a obrany. Následná přirozená vibrační léčba a ladění zasahuje naši buněčnou úroveň a harmonizuje ji. Bloky, strachy, úzkosti se pomalu rozpouštějí a nastává spočinutí a totální uvolnění a následné nabití energií ze samotného zdroje. Ve spojení s intuitivnám tancem pod vedením Lucie dochází k hlubokému prociťování ženství a mužství, k zlepšení zdravotní kondice, fyzická a duševní harmonizace, k zlepšení sexuálního života a zdraví a jiných aspektů života.

Relaxační a terapeutická hra na terepeutický mistrovský nástroj v kombinaci monochord, tampura, koto.


Gongy-čínské Chao 90 cm, Wind 60 cm, laděný Jupiter 60 cm, Paiste planetární Saturn 81 cm, nepálský 45 cm

Bubny - africká djembe, rámové šamanské bubny, obřadní bubnym "tympán" Arbiter, Conga, aj..

Hudební luky, vlastní výroba

Brumle vietnamské a tuvinské

Flétny - Salašnická fujara, dvojačka, indiánská flétna siyotanka

Hlas, Tónování..... léčitel v každém z nás

Zvonkohry Koshi aj. zvonkohry

Zvonkohry -zvukové dynamickí zvonkohry, zvonkohry čakrové, planetární, Pythagor.ladění..... Jednoduché, ale přitom velmi účinné nástroje v různých laděních, modech, provedeních, vlastní výroba.

Strunné nástroje - lyra, kantele, basová chrota, akordická citera, monochordy, aj....

špičkový terapeutický nástroj  Koto-monochord-tampura


Kalimby

Shruti box

Křišťálové mísy


Křišťálové pyramidy

Basové resonárory, metalofony ...

Hapi Drum

Zvukové terapeutické pyramidy se zvonkohrami - výroba v roce 2013

Výhledová výroby vibračních lůžek .....


aj.....

Vibrační léčba je medicínou budoucnosti


Novinky

stránka 1 z 8  Následující strana Poslední strana
Muzikoterapeutické relaxace a koncerty, léčebné koncerty(26.08. 2012)

++ V TOMTO SLOUPCI JSOU  AKCE PRO VEŘEJNOST ++


I.) Muzikoterapeutické Relaxace

Léčivá intuitivní hudba na léčivé hudební nástroje . Zazní didgeridoo, velké gongy, tibetské a křišťálové mísy, zvonky, salašnická fujara, kalimby, shruti box, djembe, šamanské bubny, brumle, zvonkohry, SunDrum, ústní harfa, kantele, dešťové hole aj. S sebou si vzít prosím dobrou karimatku a spacák. Relaxace trvá 2-2,5 h. V případě zájmu uspořádání ve vašm místě, centru.. volejte 775302166

II.) Relaxace a Léčení  Zvukem - GONGs HARMONY, RELAX HARMONY, Léčení v pyramidě

Přijďte si prožít Léčivé Zvuky a vibrace s velkými Gongy, tibetskými mísami, monochordem a dalšími nástroji.... Zaměření je především na cílené léčení fyzického a energetických těl, na obnovení Rytmů Vesmírného Stromu Zivota v nás. Na léčebné relaxace Vás srdečně zve Jaroslav Galáš. Karimatka, spacák, délka  cca 2 h. V případě zájmu uspořádání ve vašm místě, centru.. volejte 775302166

V současné době jsou akce ( kromě výrobních dílen) pro veřejnost pozastaveny

Ručně vyráběné nástroje:

www.samanske-bubny.cz

www.lecive-zvonkohry.cz

www. leceni-zvukem.webnode.cz

Muzikoterapie, Relax Harmony, Bubnování

pozastaveno

Pepova bouda Filipovice - odkaz na www.sebeleceni.eu

Pepovka I.turnus 27.-31.7.2016

Pepovka II.turnus 24.-28.8.2016


TOUR MYSTIC 2015 s Jumping Drums, viz www.jumpingdrums.cz

Bruntál, Bystřice pod Pernštejnem, Plzeň, Olomouc

Výroba šamanských bubnů 2018:

viz www.samanske-bubny.cz

výrobní dílny - reservujte si  prosím termíny dílen včas

Relaxace a léčení s velkými gongy, tibetskými mísami, monochordem..

RELAX HARMONY, GONGs HARMONY- JG

Charitativní koncerty

Akustické koncerty


Tvořivé dílny, semináře, festivaly


Napsali o nás

časopis o hudbě a hudebních nástrojích,distributor hudeb.nástrojů Music Center Praha, list 1, list 2

www.leceni-zvukem.cz

obchod s léčivými hudebními nástroji pro muzikoterapii, zvukovou terapii a samoléčení zvukemVrytmuHraní, prožitkový tanec(24.08. 2012)

VRYTMUHRANÍ -VRYTMU TEPU SRDCE A CELÉHO VESMÍRU

Zveme Vás na prožitkové hudební hry s přírodními hudebními nástroji.
Čeká nás společné bubnování na africké bubny, budeme hrát na tibetské mísy, chřestidla, zvonečky, koncovky aj. Poznáme zvuky tradičních hudebních nástrojů původních přírodních kultur, australské didgeridoo, ústní harfu, kalimby, salašnické fujarky, zvonkohry, brumle a další nástroje. Těší se na Vás Jaroslav Galáš a Lucie Čapková

Tanec a realaxace na Sluňákově

Zveme Vás na  intuitivní tanec s orientálními prvky, šamanský tanec 4 živlů a tanec africký. Na závěr relaxace pomocí etnických hudebních nástrojů. Provázet Vás bude Lucie Čapková.

Místo: Horka nad Moravou, Centrum ekolog.aktivit Sluňákov, každá středa 16.00-17.30 a 18.00-19.30

Plakátek-Tanec na Sluňákově

Místo: Olomouc, ve spolupráci s Centrem pohybu - http://www.centrumpohybuol.cz, ul.Farského - Husův sbor, pro dospělé 18-99 let, 4. října, čtvrtek 13.00-15.00

Místo: Olomouc, ve spolupráci s Centrem pohybu - http://www.centrumpohybuol.cz, ul.Farského - Husův sbor, pro maminky s dětmi, 11. října, čtvrtek 13.00-15.00

plakátek dospělí, plakátek maminky s dětmi

Společnost pro přirozenou hudbu-akce(14.08. 2012)

Sřetnutí přítel přirozené hudby, Banská Bystrica 22.2.-24.4.2013, plakátek

Podzimní setkání SPPH, Źítková-Lokov, 27.9.-30.90.2012

plakátek, program, společnost pro přirozenou hudbu

fotky SPPH

20.11.2012-Čarovný svět zvuku-klub Maják Bojkovice, SPPH, video záznam

stránka 1 z 8  Následující strana Poslední strana