Dnes je pátek, 22. února 2019.
www.vrytmu.cz   // domů

Křišťálové mísy a pyramidy

Křišťálové mísy jsou velmi ceněny muzikoterapeuty pro své vysoké terapeutické účinky. Používám je zejména pro hudební relaxace a energetické léčení Zvukem a vibracemi.

Terapeutické křištálové mísy špičkové kvality Sound Galaxies ( k dostání na www.leceni-zvukem.cz) jsou v současné době špičkou mezi těmito nástroji Je to fascinující nástroj se silným zvukový vibračním polem. Očistná energetika krystalů a jejch léčebných účinků je v tomto případě dovedena téěř k dokonalosti. Přírodní síla a meditativní hodnota čistého krystalu a energie jsou přenášeny přes čistý křemen použitý na výrobu těchto nástrojů. Zvuky a energie těchto mís prostoupí každou naši bunku a lidský smysl. Přírodní tóny mají silný terapeutický účinek na každého nás.

Křišťálové mísy a jejich Zpěv vytváří vesmírné sférické zvuky, které na nás mohou velmi pozitivně působit. Prostá jednoduchost zvuků a zarážející čistota tónů nám přinášejí pocit hluboké relaxace a meditativní stav. Hudebním zážitekem ze zpěvu křišťálové mísy lze harmonizovat a zcela ztratit své vnitřní problémy a bloky. Zpívající mísy jsou účinným nástrojem pro uvedení potlačených pocitů a skrytých emocí na povrch do vědomí. Mají moc vymazat hluboce zakořeněné fyzické, duchovní a emocionální bloky. Můžete prožívat pocity intenzivněji přes zvuky zpívajících mís, což vám umožní negativní emoce a stresové stagnující energie  nahradit harmonií a oživující energií. Křišťálové mísy tak mohou zvýšit vaše sebevědomí, intuici, základní pocit důvěry a tvořivosti. Tím dochází k nelezení a spojení se vědomě se svým Já, s neviditelným informačním světem a budete moci znovu objevit radost ze života ve své každodenní Realitě.

Perfektní čistota vytváří vysokou energii . Tyto jedinečné krystalové mísy se skládají z nejčistšího 99,998 % křemene. Křemen se zahřívá na teplotu 2200 stupňů Celsia , a do své konečné podoby je odléván prostřednictvím centrifugace . Tento čistý křemenný produkt má křišťálově čistý zvuk s širokým rozsahem harmonických tonů . Mísa této kvality a jemnosti nemůže být nikdy sériově vyráběna a je vždy jedinečným zvukovým pokladem.Tyto profesionální mísy jsou vyrobeny výhradně v Německu, tak, že se může řídit výrobní proces po celou dobu . Nejlepší materiály jsou voleny tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky na kvalitu aterapeutický zvukový účinek. Každá z těchto křišťálových mís zpěvu je unikátní kus, a mluví sama za sebe .

Misky Sound Galaxies jsou unikátní ve světě. Tomu odpovídá i cena, ale mnohonásobně vyvážená terapeutickou hodnotou. Podle analýz  z Fraunhofer institutu Quartzové mísy Sound Galaxies jsou opravdu z 99,9998 % nejčistšího křemene. Vakuový nátěr se nanáší u fy Swarovski. Tyto misky jako jedinné získaly osvědčení o čistotě. Jsou vyráběny také trochu jinak, než misky dovážené z Číny a USA. Čínské misky i řady misek dovážené z USA jsou max. z 80% křemene, i když je deklarováno něco jiného. Zejména je podstatná krystalická struktura a ta je u převážné většiny misek z USA a Číny  v chaosu, a tím je bohužel podstatně snížena energetická kvalita misek a jejcih působení. Tyto terapeutické mísy jsou jsou z křemenného skla. Krystalická struktura je zde v celém profilu strukturovaná a čistá .Zvuk těchto misek je tedy mnohem měkčí než u jiných misek, do misek je při výrobě vkládána energie vesmíru, Země, aby sloužily co nejlépe člověku v současné době jeho evoluce. Při hře na tyto mísy máme pocit silné čisté energie. Vakuové pokovení nehraje zásadní roli je to jen estetický záměr a vibrace barev .

Lidské tělo je složeno i z mnoha krystalických látek. I naše buňky jsou na molekulární úrovni krystalický křemen, který udržuje v rovnováze naše aurické energetické pole. Křišťálové mísy Sound Galaxies a jejich zvuk nám proto při nejrůznějších léčebných a zvukových terapiích či meditacích umožňují reagovat celkově příznivěji a rychleji. To je také důvod, proč jsou křišťálové mísy jedněmi z klíčových prvků v holistickém léčení.  

Ladění je možné u těchto misek upravit de vašich speciálních požadavků.

Kdo je uslyší, je okamžitě fascinován dlouhým dozvukem, a silným, prostor vyplňujícím tónem, rzchlým nastartováním energetických center. Zdá se, jakoby se zvuk volně vznášel v prostoru a nevycházel přímo z mísy. Větší mísy mohou doznívat až 5 minut.

Kromě hudebního a koncertního využití jsou křišťálové mísy často součástí vybavení prostorů určených k meditaci, relaxaci a cvičení, energetizaci a zvyčování hladiny energie člověka. Na dno mísy je možné vložit i barevnou svíčku, která vytvoří velmi působivou atmosféru v zatemněném prostoru. Mnoho odborníků zabývajících se geomantií a feng shui používá mísy k očistě prostoru, nebo léčení Země. Intenzivní zvuk mis může přitom být na volném prostranství slyšet i na několik set metrů. Křišťálové mísy se používají i pro terapii a očistu čaker. Umisťují se v bezprostřední blízkosti osoby, ležící v relaxační poloze. Čisté tóny mis vytvářejí zvukové vibrace, které rezonují s jednotlivými čakrami. Jejich zvuk může pomoci při léčbě a uvedení těchto center do harmonie.

 

Do jisté míry lze ovlivnit výšku tónu mísy naplněním vodou. Vodu je vhodné napustit maximálně do poloviny výšky mísy, při větším objemu by byl již tón mísy příliš oslabený.
Křišťál je ceněný odpradávna pro svůj čistící a harmonizaci účinek, vždy byl s oblibou používán pro léčebné účely. Na celém světě existuje jen málo dolů, kde se vyskytují krystaly v nejvyšší čistotě. Mísy jsou vyrobené z 99,9% čistého drceného křišťálu, který je po zahřátí na teplotu asi 2200 stupňů nalit do odstředivé formy. Vnitřek mísy je hladký a lesklý, vnější povrch je matně bílý.

 

Křišťálové pyramidy patří k nové generaci hudebně-meditačních nástrojů. Byly objeveny teprve začátkem tohoto století. Mají velmi pozitivní vliv na mysl hráče i posluchačů, působením jejich bohatého zvukového spektra dochází k celkovému zklidnění a uvolnění napětí. Mohou být využity při meditačních a relaxačních praktikách, hudebně léčebných terapiích, očistě prostoru, alternativních koncertech, nabíjení a harmonizaci předmětů apod.

V současnosti se vyrábějí celkem ve dvanácti velikostech. Malé pyramidy vydávají 2-3 tóny o vysoké frekvenci, velké znějí až třinácti tóny různých výšek současně. Zvuková vibrace pyramidy trvá nezvykle dlouho – u velkých pyramid je tón slyšitelný i 7-8minut po úderu.
Pyramidy jsou zhotoveny ze syntetického křišťálu nejvyšší čistoty (99,98% SiO2). Každý kus je ručně vyrobený originál.

Nástroje-Rytmy-Cvičení

Novinky

stránka 1 z 8  Následující strana Poslední strana
Muzikoterapeutické relaxace a koncerty, léčebné koncerty(26.08. 2012)

++ V TOMTO SLOUPCI JSOU  AKCE PRO VEŘEJNOST ++


I.) Muzikoterapeutické Relaxace

Léčivá intuitivní hudba na léčivé hudební nástroje . Zazní didgeridoo, velké gongy, tibetské a křišťálové mísy, zvonky, salašnická fujara, kalimby, shruti box, djembe, šamanské bubny, brumle, zvonkohry, SunDrum, ústní harfa, kantele, dešťové hole aj. S sebou si vzít prosím dobrou karimatku a spacák. Relaxace trvá 2-2,5 h. V případě zájmu uspořádání ve vašm místě, centru.. volejte 775302166

II.) Relaxace a Léčení  Zvukem - GONGs HARMONY, RELAX HARMONY, Léčení v pyramidě

Přijďte si prožít Léčivé Zvuky a vibrace s velkými Gongy, tibetskými mísami, monochordem a dalšími nástroji.... Zaměření je především na cílené léčení fyzického a energetických těl, na obnovení Rytmů Vesmírného Stromu Zivota v nás. Na léčebné relaxace Vás srdečně zve Jaroslav Galáš. Karimatka, spacák, délka  cca 2 h. V případě zájmu uspořádání ve vašm místě, centru.. volejte 775302166

V současné době jsou akce ( kromě výrobních dílen) pro veřejnost pozastaveny

Ručně vyráběné nástroje:

www.samanske-bubny.cz

www.lecive-zvonkohry.cz

www. leceni-zvukem.webnode.cz

Muzikoterapie, Relax Harmony, Bubnování

pozastaveno

Pepova bouda Filipovice - odkaz na www.sebeleceni.eu

Pepovka I.turnus 27.-31.7.2016

Pepovka II.turnus 24.-28.8.2016


TOUR MYSTIC 2015 s Jumping Drums, viz www.jumpingdrums.cz

Bruntál, Bystřice pod Pernštejnem, Plzeň, Olomouc

Výroba šamanských bubnů 2018:

viz www.samanske-bubny.cz

výrobní dílny - reservujte si  prosím termíny dílen včas

Relaxace a léčení s velkými gongy, tibetskými mísami, monochordem..

RELAX HARMONY, GONGs HARMONY- JG

Charitativní koncerty

Akustické koncerty


Tvořivé dílny, semináře, festivaly


Napsali o nás

časopis o hudbě a hudebních nástrojích,distributor hudeb.nástrojů Music Center Praha, list 1, list 2

www.leceni-zvukem.cz

obchod s léčivými hudebními nástroji pro muzikoterapii, zvukovou terapii a samoléčení zvukemVrytmuHraní, prožitkový tanec(24.08. 2012)

VRYTMUHRANÍ -VRYTMU TEPU SRDCE A CELÉHO VESMÍRU

Zveme Vás na prožitkové hudební hry s přírodními hudebními nástroji.
Čeká nás společné bubnování na africké bubny, budeme hrát na tibetské mísy, chřestidla, zvonečky, koncovky aj. Poznáme zvuky tradičních hudebních nástrojů původních přírodních kultur, australské didgeridoo, ústní harfu, kalimby, salašnické fujarky, zvonkohry, brumle a další nástroje. Těší se na Vás Jaroslav Galáš a Lucie Čapková

Tanec a realaxace na Sluňákově

Zveme Vás na  intuitivní tanec s orientálními prvky, šamanský tanec 4 živlů a tanec africký. Na závěr relaxace pomocí etnických hudebních nástrojů. Provázet Vás bude Lucie Čapková.

Místo: Horka nad Moravou, Centrum ekolog.aktivit Sluňákov, každá středa 16.00-17.30 a 18.00-19.30

Plakátek-Tanec na Sluňákově

Místo: Olomouc, ve spolupráci s Centrem pohybu - http://www.centrumpohybuol.cz, ul.Farského - Husův sbor, pro dospělé 18-99 let, 4. října, čtvrtek 13.00-15.00

Místo: Olomouc, ve spolupráci s Centrem pohybu - http://www.centrumpohybuol.cz, ul.Farského - Husův sbor, pro maminky s dětmi, 11. října, čtvrtek 13.00-15.00

plakátek dospělí, plakátek maminky s dětmi

Společnost pro přirozenou hudbu-akce(14.08. 2012)

Sřetnutí přítel přirozené hudby, Banská Bystrica 22.2.-24.4.2013, plakátek

Podzimní setkání SPPH, Źítková-Lokov, 27.9.-30.90.2012

plakátek, program, společnost pro přirozenou hudbu

fotky SPPH

20.11.2012-Čarovný svět zvuku-klub Maják Bojkovice, SPPH, video záznam

stránka 1 z 8  Následující strana Poslední strana
SeznamOdkazu.cz